w ,

Kolorowanki z bajki „Rogate Ranczo”

„Rogate ranczo” to bajka o przygodach trzech krów, które wyruszają, by złapać bandytę i w ten sposób uratować swoją rodzinną farmę.

Dowiedziawszy się, iż gospodarstwo ma wysokie długi, a uboga pani Pearl nie jest w stanie go spłacić, więc trzy odważne krowy ze stada: pani Calloway, Grace i Madzia
boją się, że zostaną sprzedane do miejscowej przetwórni mięsa i postanawiają zdobyć potrzebną kwotę. Krowa Madzia odkryła, że za znalezienie złodzieja bydła (Alameda Slim) została wyznaczona nagroda, więc razem ze swoimi przyjaciółkami postanawia wyruszyć na poszukiwania razem z koniem Buck’iem, który jest fanem legendarnego łowcy nagród Rico i marzy, aby stać się taki ja on. Po drodze zaskakuje ich wiele ciekawych przygód.

W miasteczku koń Buck wciąż myśli o pościgach za złoczyńcami, chciałby powalać ich wszystkich ciosami karate. Podczas gdy krowy wyryszują w pogoni za złoczyńcami, do miasteczka przybywa Rico. Schwytał już wszystkich bandytów w okolicy, został tylko Alameda Slim, więc wyrusza z nimi.

Podczas wyprawy krowy trafiają do obozu kowbojów, gdzie muszą zmagać się z zalotami byków. Nagle niespodziewanie na farmę napadają Bracia Wacuś oraz Alameda Slim. Kowboje zostają zaatakowani. Złodziej zaczyna jodłować, co powoduje hipnozę stada. Bydło zaczyna podążać za nim również dwie z krów Calloway i Madzia. Wyjątkiem jest Grace rozpoznająca fałszywe tony w śpiewie, dzięki czemu udaje się jej wyrwać z hipnozy swoje koleżanki. Bandytom jednak niestety udaje się uciec.

Kadr z bajki „Rogate Ranczo”

Rankiem krowy natykają się na zająca-kuternogę, który chce zaprosić je do reustaracji. Opowiada Madzi, że długo mieszkał w opuszczonej kopalni, ale został z niej wygnany przez bandę złoczyńców. Na liście gończym z wizerunkiem Slima rozpoznaje złodzieja, więc zając prowadzi je prosto do kopalni. Jest tam już koń Buck, ale wejścia strzeże bizon, pracownik Alamedy — niestety wpuszcza on tylko krowy. Madzia, Grace i Calloway wchodzą bez przeszkód do środka, pokpiwając z konia. Ten szuka innego wejścia i wreszcie sprytem udaje mu się przestraszyć bizona i zając jego miejsce.

W kopalni dochodzi do serii wielu pościgów, krowom udaje się złapać złodzieja, jednak on znów się uwalnia i bierze krowy na postronki. Niestety okazuje się, że Rico tylko udawał, że ściga Slima, tak naprawdę chronił swojego wspólnika.
Buck sprzeciwia się swojemu dawnemu idolowi, jakim był Rico. Okazuje się, że koń naprawdę zna karate, więc pokonuje on bandytów i uwalnia stado.

Trzy krowy razem z koniem i zającem przybywają na licytację, by wykupić ranczo Pearl za Alameda, który również to planował. Jednak rozpędzona lokomotywa złodzieja zrywa szyny i ląduje w warzywniku. Alameda zostaje złapany i aresztowany. Dzięki nagrodzie Pearl może spłacić ranczo.

Jeśli twoje dziecko jest fanem bajki „Rogate Ranczo” to trafiłeś idealnie. Pobierz kolorowanki i wszystko gotowe!.