w

Kolorowanki z czarodziejkami W.I.T.C.H

W.I.T.C.H. Czarodziejki to historia o pięciu dziewczynach, które mają magiczne zdolności i chronią świat przez złem.

Są one strażniczkami i każda z nich ma inną moc:
• Will Vandom — łączy w jedno wszystkie żywioły, dzięki czemu zwiększa się ich siła. Dziewczyna ma rude włosy, jej ulubionym sportem jest pływanie, lubi jeździć na rowerze oraz kolekcjonuje, żeby. Jej ulubionym kolorem jest fiolet. Dziewczyna mieszka z mamą na przedmieściach w Heatherfield. Jest Powierniczką Serca Kondrakaru.
• Taranee Cook — panuje nad ogniem. Ma czarne włosy oraz nosi okulary. Lubi ciepłe kolory. Dziewczyna bardzo dobrze jeździ na rolkach oraz jej największą pasją jest fotografia. Mieszka z ojcem Lionelem, który jest psychologiem, matka Theresą pracującą w sądzie oraz bratem Peterem. Spotyka się z chłopakiem o imieniu Nigiel.
• Irma Lair — panuje nad wodą. Dziewczyna ma ciemne blond włosy. Jej ulubionym zajęciem jest słuchanie muzyki, przede wszystkim jej ulubionej piosenkarki Karmilli. Często kłóci się z jedną z dziewczyn z grupy — Cornelią. Mieszka z mamą Anną, tatą Tomem, który jest policjantem i bratem Christopherem. Irma, co więcej, potrafi nawet zatrzymać morskie fale.


• Cornelia Hale — jej żywiołem jest ziemia. Ma blond włosy oraz jest bardzo zrozumiała. Jej najlepszą przyjaciółka była Elton, która została uwięziona przez swego brata Fobosa. Cornelia w obecnym czasie jest śmiała, odważna i poważna, ma najwięcej rozsądku z całej piątki dziewczyn. Dla dziewczyny najważniejszy jest jej wygląd. Jej pasja to zakupy oraz jazda na łyżwach, zdobyła dziewięć złotych medali za łyżwiarstwo. Jej siostra Lilian jest sercem ziemi. Ma chłopaka — Caleba.
• Hay Lin — dziewczyna panuje nad powietrzem. Ma czarne włosy. Wierzy ona w istnienie istot pozaziemskich, a jej hobby to projektowanie ubrań. Mieszka z tatą Chenem, mamą Joan i babcią Yan Lin. Dziewczyna jest zabawna, wesoła bywa niefrasobliwa oraz dziecinna. Spotyka się z chłopakiem o imieniu Eryk.

W drugiej serii piątka dziewczyn zdobywa nowe moce: Will potrafi strzelać błyskawicami oraz ma umiejętność ożywiania przedmiotów, Taranee może kontaktować się tematycznie z innymi strażniczkami, Irma zdobyła umiejętność, dzięki której może wpływać na myśli innych ludzi oraz potrafi zmienić kolor rzeczy, Cornelia ma moc telekinezy oraz potrafi zmienić się w starszą dziewczynę, za to Hay Lin może stać się niewidzialna.