w

Kolorowanki z My Little Pony

My Little Pony to kucyki, które charakteryzują się kolorowymi ciałami, pięknymi długimi grzywami i ogonami oraz unikatowymi symbolami na bokach.
W całej serii możemy poznać wiele kucyków, lecz kultowe z nich to:

Fluttershy — jest to pegaz uwielbiający pomagać zwierzętom, obdarza je ogromną miłością. Umie nawet z nimi rozmawiać. Sama posiada królika, który wabi się Angel. Jest nieśmiała i zazwyczaj spokojna, lecz potrafi również poważnie się denerwować. Umie łatwo przebaczać innym. Ma żółtą sierść, różową grzywę oraz turkusowe oczy. Jej znaczek to trzy różowe motyle. Fluttershy reprezentuje Klejnot Dobroci.
Twilight Sparkle — to alikorn, który ma niezwykłą moc. Jest bardzo uczynna, pomocna i uwielbia się uczyć. Jej osobistym asystentem jest smok Spike. Ma fioletową sierść, granatową grzywę z różowo-fioletowymi pasemkami i fioletowe oczy. Jej znaczek to różowa sześcioramienna gwiazda z białymi mniejszymi gwiazdkami. Twilight Sparkle reprezentuje Klejnot Magii.

Rainbow Dash — pegaz zajmujący się kontrolą pogody w Ponyville. Jest bardzo pewna siebie, czasem może się wydawać niemiła lub arogancka, jednak jest również pomocna. Jej pasją jest szybkie latanie, dlatego jest członkinią Wonderbolts, gdzie otrzymuje przydomek Rainbow Kraksa. Posiada żółwia Tanka. Ma niebieską sierść, tęczową grzywę i ciemnoróżowe oczy. Jej znaczek to czerwono-żółto-niebieska błyskawica w białej chmurze. Rainbow Dash reprezentuje Klejnot Lojalności.

Applejack — jest to kucyk ziemski, który ciężko pracuje na farmie w okolicach Ponyville wraz ze swoją rodziną. Jest bardzo śmiała, zaradna oraz koleżeńska. Jest właścicielką psa o imieniu Winona.
Nosi kapelusz, ma pomarańczową sierść, żółtą grzywę i zielone oczy. Jej znaczek to trzy czerwone jabłka. Applejack reprezentuje Klejnot Uczciwości.

Rarity — jednorożec z ogromnym zamiłowaniem do tworzenia własnych kreacji oraz z równie ogromnymi ambicjami, by zostać sławną projektantką mody. Zdarza się jej być nieco arogancką, ale mimo tego ma wielkie serce. Posiada kota, którego nazwała Opalescence. Ma białą sierść, piękną fioletową grzywę i ciemnoniebieskie oczy. Jej znaczek to trzy niebieskie diamenty. Rarity reprezentuje Klejnot Szczodrości.

Pinkie Pie — jest to kucyk ziemski, który lubi organizować imprezy. Jest bardzo zabawna i szalona, czasem sprawia wrażenie głupkowatej. Jej zwierzę to aligator Gummy. Ma różową sierść, grzywę tego samego koloru i niebieskie oczy. Jej znaczek to dwa niebieskie balony oraz jeden żółty. Pinkie Pie reprezentuje Klejnot Śmiechu.