w

Kolorowanki z bohaterami bajki „Madagaskar”

„Madagaskar” to film o czterech niezwykłych i ciekawych zwierzętach, które mieszkają w nowojorskim zoo w Central Park.

Królem Nowego Jorku i miejscowej dżungli nazywany jest lew Alex, jego najlepsi przyjaciele to zebra Marty, żyrafa Melmana i hipopotamica Gloria. Prowadzą oni życie spokojne, pełne dobrobytu, nie musieli się o nic martwić do czasu, gdy Marty, który od zawsze uważał się za inną zebrę niż reszta. Marzył o zasmakowaniu życia na wolności, postanawia uciec z zoo, gdy nadarza się do tego znakomita okazja.

Udaje mu się to kiedy cztery pingwiny -Skipper, Rico, Szeregowy i Kowalski opracowują plan ucieczki z Central Park. Gdy w końcu im się to udaje, zebra podąża za nimi. Kiedy trójka jego przyjaciół orientuje się, co się wydarzyło. Chcą go jak najszybciej znaleźć i przeprowadzić z powrotem do domu.

Bohaterowie bajki „Madagaskar”

Ucieczka zwierząt jednak w Nowym Jorku zrobiła wielkie poruszenie. Dla każdego dziwnym widokiem był lew, żyrafa i hipopotamica spacerujący i jeżdżący metrem. Na szczęście udano im się znaleźć zebrę, ale nie zdołali złapać kolejki do zoo. Za to zostali schwytani i wysłani statkiem z innymi mieszkańcami do Afryki. Tutaj znów pojawiły się pingwiny, które porwały statek, a Marty, Alex, Melman i Gloria trafiają na egzotyczną wyspę Madagaskar.

Tam dopiero przekonają się, jaka jest ich przedziwna natura i co to znaczy życie na wolności!

Przejrzyj kolorowanki z bohaterami „Madagaskaru” i wybierz najbardziej odpowiednią dla twojego dziecka.